1949
1st Team: Robert Nielson (Foil)
2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1950
1st Team: Robert Nielson (Foil)
2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1951
1st Team: Robert Nielson (Foil), Daniel Chafetz (Epee), John Krajcir (Sabre)
2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1952
1st Team: Daniel Chafetz (Foil), Alfred Rubin (Foil)
2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1953
1st Team: Steve Sobel (Sabre), Irwin Bernstein (Epee)
2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1954
1st Team: Steve Sobel (Sabre), Irwin Bernstein (Epee)
2nd Team: Ralph DeMarco (Foil)
Honorable Mention:  None

1955
1st Team: Barry Pariser (Sabre), Nyles Ayers (Epee), Ralph DeMarco (Foil)
2nd Team:  None
Honorable Mention: None

1956
1st Team: Ralph DeMarco (Foil), Gerald Kaufman (Sabre)
2nd Team:  None
Honorable Mention: None

1957
1st Team: James Margolis (Epee), Edward Magnani (Sabre)
2nd Team: Nyles Ayers (Foil)
Honorable Mention: None

1958
1st Team: Frank Parisi (Sabre), Steve Buchman (Epee)
2nd Team: Tom Mashange (Foil)
Honorable Mention: None

1959
1st Team: Stephen Buchman (Epee), Stewart Reuter (Sabre), Ben Janowski (Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1960
1st Team: None
2nd Team: Frank Tierkheimer (Epee)
Honorable Mention: Richard Rothenberg (Foil), Stewart Reuter (Sabre)

1961
1st Team: Alan Schwartz (Sabre)
2nd Team: Jay Lustig (Foil), Don Margolis (Epee)
Honorable Mention: None

1962
1st Team: Barton Nisonson (Sabre), Richard Rothenberg (Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: Don Margolis (Epee)

1963
1st Team: Reuel Liebert (Sabre)
2nd Team: Richard Holzman (Epee), Steve Wienstein (Foil)
Honorable Mention: None

1965
1st Team: Joe Nalven (Foil)
2nd Team: Mark Berger (Sabre), Dick Holzman (Epee)
Honorable Mention: None

1967
1st Team: Art Bear (Foil)
2nd Team: Bert Pearlman (Epee)
Honorable Mention: Frank Emilhovich (Sabre)

1968
1st Team: Bert Pearlman (Epee), Frank Lowy (Sabre), Jeff Kestler (Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1969
1st Team: Anthony Kestler (Foil), Daniel Gottesman (Sabre)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1970
1st Team: Anthony Kestler (Foil), Bruce Soriano (Sabre)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1971
1st Team: Bob Berger (Foil), Bruce Soriano (Sabre)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1972
1st Team: Bruce Soriano (Sabre)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1973
1st Team: None
2nd Team: George Bartos (Sabre), Dave Wexler (Epee), Greg Gail (Foil)
Honorable Mention:  None

1974
1st Team: Tony Losonczy (Sabre)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1975
1st Team: Tony Losonczy (Sabre)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1976
1st Team: Brian Smith (Sabre)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1979
1st Team Elka Cristo-Nagy (Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1980
1st Team Vladimir Zlobinsky (Epee)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1981
1st Team: 
None
2nd Team: None
Honorable Mention: Eddie Bardakh (Epee), Val Rayzman (Foil), Bruce Golden (Sabre)

1982
1st Team Viktor Altschul (Foil), Tracy Burton (W Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1983
1st Team Tracy Burton (W Foil), Lisa Piazza (W Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1984
1st Team: James Pitt (Epee), Katy Bilodeaux (W Foil), Lisa Piazza (W Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention:  None

1985
1st Team: Steve Trevor (Epee), Bentley Storm (Epee), Russell Wilson (Sabre), Katy Bilodeaux (W Foil), Lisa Piazza (W Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1986
1st Team: Steve Trevor (Epee), Russell Wilson (Sabre), Katy Bilodeaux (W Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention:  None

1987
1st Team: William Mendel (Foil), Marc Kent (Foil), Robert Cuttingham (Sabre), Christopher Roehr (Sabre), Jon Normile (Epee), Katy Bilodeaux (W Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1988
1st Team: Bob Cottingham (M Sabre), Chris Reohr (M Sabre), Marc Kent (M Foil), Bill Mindel (M Foil), Tzu Moy (W Foil),  Jon Normile (M Epee), Marc Oshima (M Epee)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1989
1st Team: Jon Normile (Epee), David Mandell (Sabre), Marc Kent (Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1990
1st Team: Peter Ciemins (M Sabre), Dave Mandell (M Sabre),Tzu Moy (W Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1991
1st Team: Ben Atkins (M Foil), Mike Feldschuh (M Epee), Steve Kovacs (M Sabre), Ann Marsh (W Foil), Marc Oshima (M Epee), Marc Pavese (M Foil)
2nd Team: None
Honorable Mention: None

1992
1st Team: Ann Marsh (W Foil)
2nd Team: Dan Charlick (M Epee), Robert Conway (M Foil)
Honorable Mention: Ben Atkins (M Epee), Herby Raynaud (M Sabre), Marc Pavese (M Foil)

1993  
1st Team: Ben Atkins (M Epee), Dan Charlick (M Epee), Steve Kovacs (M Sabre), Ann Marsh (W Foil), Marc Pavese (M Foil), Herby Raynaud (M Sabre)

2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1994
1st Team: Steve Kovacs (M Sabre)

2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1995 
1st Team: Rob Conway (M Foil), Dan Kellner (M Foil), Alex Mummery (M Epee), Ray Wong (M Sabre)

2nd Team:  None
Honorable Mention:  None 

1996
1st Team: Mirren Fischer (W Epee), Dan Kellner (M Foil), Kate Lane (W Foil), Ryan Shams (M Epee), Ray Wong (M Sabre)

2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1997
1st Team: Susan Jennings (W Foil)
, Dan Kellner (M Foil), Kate Lane (W Foil), Matt Rosen (M Epee), Noah Zucker (M Epee)

2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1998
1st Team:  Jed Dupree (M Foil), Patrick Durkan (M Sabre), Dan Kellner (M Foil), Erinn Smart (W Foil) Noah Zucker (M Epee)

2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

1999
1st Team: Rafi Bruckner (M Foil), Jed Dupree (M Foil), Patrick Durkan (M Sabre) Susan Jennings (W Foil), Matt Rosen (M Epee), Erinn Smart (W Foil)
2nd Team:  None
Honorable Mention:  None

2000
1st Team:  None
2nd Team: Patrick Durken (M Sabre), Susan Jennings (W Foil), Raphael Bruckner (M Foil)
Honorable Mention:  Monica Conley (W Epee),  Jed Dupree (M Foil)

2001
1st Team: Jed Dupree (M Foil)
2nd Team: Paolo Roselli (M Sabre), Kathryn Cavan (M Foil)
Honorable Mention:  Monica Conley (W Epee), Patrick Durkan (M Sabre), Kevin Eriksen (M Foil)

2002
1st Team:  None
2nd Team: None
Honorable Mention: Paolo Roselli (M Sabre), Andrew Sohn (M Sabre), Kathryn Cavan (W Foil), Monica Conley (W Epee)

2003
1st Team:  None
2nd Team: Emma Baratta (W Sabre), Nico Jaspers (M Foil)
Honorable Mention:  Jeremy Sinkin (M Foil), Paul Reyfman (M Sabre)

2004
1st Team: Emma Baratta (W Sabre), Jeremy SInkin (M Foil)
2nd Team: Alex Krul (M Sabre), William Verigan (M Epee)
Honorable Mention:  Cassidy Luitjen (W Foil), Paul Reyfman (M Sabre), Alexie Rubin (W Epee), Calvin Chen (M Foil)

2005
1st Team: Emily Jacobson (W Sabre), Elizabeth Morgan Midgley (W Epee)
2nd Team: Alex Krul (M Sabre), Scott Sugimoto (M Foil), Emma Baratta (W Sabre)
Honorable Mention: Paul Reyfman (M Sabre), Cassidy Luitjen (W Foil), Alexie Rubin (W Epee)

2006
1st Team: Emily Jacobson (W Sabre), Emma Baratta (W Sabre), Scott Sugimoto (M Foil)
2nd Team: James Williams (M Sabre), Dwight Smith (M Epee)
Honorable Mention: Elizabeth Morgan Midgley (W Epee), Kathleen Reckling (W Foil)

2007
1st Team: Daria Schneider (W Sabre), Emily Jacobson (W Sabre), Kurt Getz (M Foil), Dwight Smith (M Epee), Scott Sugimoto (M Foil)
2nd Team: James Williams (M Sabre), Cassidy Luitjen (W Foil)
Honorable Mention: Alex Krul (M Sabre), Max Czapanskiy (M Epee)

2008
1st Team: Jeff Spear (M Sabre), Kurt Getz (M Foil), Emily Jacobson (W Sabre), Nicole Ross (W Foil)
2nd Team: Jackie Jacobson (W Sabre)
Honorable Mention: Alex Diacou (M Sabre), Abby Caparros-Janto (W Foil)

2009
1st Team: Daria Schneider (W Sabre), Kurt Getz (M Foil)
2nd Team: Nicole Ross (W Foil), Neely Brandfield-Harvey (W Epee), Jackie Jacobson (W Sabre), Jeff Spear (M Sabre)
Honorable Mention:  None

2010
1st Team: Nicole Ross (W Foil), Dwight Smith (M Epee)
2nd Team: Jeff Spear (M Sabre)
Honorable Mention: Samantha Roberts (W Sabre), Jackie Jacobson (W Sabre)

2011
1st Team:  None
2nd Team: Lydia Kopecky (W Epee)
Honorable Mention: Alen Hadzic (M Epee), Alex Pensler (M Epee), Samantha Roberts ( W Sabre), Loweye Diedro (W Sabre)

2012
1st Team: Alen Hadzic (M Foil)
2nd Team: Will Spear (M Sabre), Lydia Kopecky (W Epee)
Honorable Mention: Michael Josephs (M Sabre), Samantha Roberts (W Sabre)

2013
1st Team: Jackie Dubrovich (W Foil)
2nd Team: Will Spear (M Sabre), Brian Ro (M Epee)
Honorable Mention: Loweye Diedro (W Sabre), Michael Josephs (M Sabre)

2014
1st Team: Jackie Dubrovich (W Foil)
2nd Team: Geoffrey Loss (M Sabre)
Honorable Mention: Brian Ro (M Epee), Will Spear (M Sabre)